SilenTecH ClaN Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Putine schimbari in clan.

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
GrBaN
Administrator & ClaN Manager
Administrator & ClaN Manager
GrBaN


masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 31
Locatie : Sibiu
Tara : RO
Steam (on/off) : ON
Second Rang : Putine schimbari in clan. Iai
Data de inscriere : 08/01/2008

Putine schimbari in clan. Empty
MesajSubiect: Putine schimbari in clan.   Putine schimbari in clan. Icon_minitimeJoi 08 Mai 2008, 19:12

Pentru a avea o eficienta cat mai buna, am decis sa schimbam regulile de recurutare si sa eliminam playeri care nu mai sunt interesati de clan.
ChiNa este dat afara din clan, deoarece dupa rezolvarea problemelor care neau facut sa suspendam activiatatea clanului el nu mai este deloc interesat. In consecinta il vom da afara si pe el si pe rBk.
Clanul nostru cauta in contiunare playeri.
Va multumesc.
Sus In jos
http://grban.srv.ro
Ra1DeN
Legendary
Legendary
Ra1DeN


masculin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 31
Second Rang : Putine schimbari in clan. Clan_m10
Data de inscriere : 13/01/2008

Putine schimbari in clan. Empty
MesajSubiect: Re: Putine schimbari in clan.   Putine schimbari in clan. Icon_minitimeVin 09 Mai 2008, 20:04

asa este i dau dreptate nu o mai intrebat nimik de mixuri sau meciuri....pe forum nu intra niciunu deci clar out!!!ducetiva turbo kiss Putine schimbari in clan. 891401
Sus In jos
ChinA
BosS
BosS
ChinA


Numarul mesajelor : 89
Varsta : 31
Data de inscriere : 14/02/2008

Putine schimbari in clan. Empty
MesajSubiect: Re: Putine schimbari in clan.   Putine schimbari in clan. Icon_minitimeLun 19 Mai 2008, 23:57

Aha deci .... 1 la mana ... am mai intrat pe forum doar ca nu am mai postat ... 2 la mana nici unu dintre voi nu m-ati contactat in legatura cu nimica ... 3 la mana .... am mai jucat 1-2 mixuri cu voi pe TS ... 4 la mana Dak asha doriti np nu pot sa ma enervez ca am iesit cum doriti ... Alegerea voastra ... (TINETI MINTE , NICI UNU DINTRE VOI NU M-ATI CONTACTAT CU NIMIC IN LEGATURA CU REZOLVAREA PROBLEMELOR CLANULUI , CA V-ATI INTORS CA PLM ) Cum doriti voi sunteti bo$$i Putine schimbari in clan. 591573
Sus In jos
ChinA
BosS
BosS
ChinA


Numarul mesajelor : 89
Varsta : 31
Data de inscriere : 14/02/2008

Putine schimbari in clan. Empty
MesajSubiect: Re: Putine schimbari in clan.   Putine schimbari in clan. Icon_minitimeMar 20 Mai 2008, 00:00

s0z GrBaNe pt Double Post (stiu ca tii la reguli..) Chiar in ziua respectiva cand am jucat cu voi in M1x m-ati intrebat dak mai is in clan si v-am spus ca da ... Dar mno asta este ... Ms oricum pentru toate Amici dak vreti ramanem si dak aveti nevoie BuZz Ceaules :)
Sus In jos
aDN
Forum Moderator & Ass kicker
Forum Moderator & Ass kicker
aDN


masculin
Numarul mesajelor : 382
Locatie : East Side`
Second Rang : Putine schimbari in clan. Clan_m10
Data de inscriere : 12/01/2008

Putine schimbari in clan. Empty
MesajSubiect: Re: Putine schimbari in clan.   Putine schimbari in clan. Icon_minitimeMar 20 Mai 2008, 11:31

mha china.. poi GrBaN cand vruia sa te intrebe dak joci m1x.. mereu erai pe Gather nervoS .... asa mia zis Putine schimbari in clan. 540853
Sus In jos
https://silentech.forumgratuit.ro
GrBaN
Administrator & ClaN Manager
Administrator & ClaN Manager
GrBaN


masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 31
Locatie : Sibiu
Tara : RO
Steam (on/off) : ON
Second Rang : Putine schimbari in clan. Iai
Data de inscriere : 08/01/2008

Putine schimbari in clan. Empty
MesajSubiect: Re: Putine schimbari in clan.   Putine schimbari in clan. Icon_minitimeMar 20 Mai 2008, 18:13

are dreptate aDN ... cand vroiam sa te iau la m1x erai pe Ghater .... cand miam luat steam ... nu ai facut decat sa imi zici bravo Putine schimbari in clan. 591573 , puteai sa zici frate hai jucam un mix ceva ca tiai luat steam .... postu asta a fost facut cu mult inainte sa jucam m1x cu tine Putine schimbari in clan. 591573 (Joi 8 Mai 2008 - 18:12)
intrebarea daca mai iesti in clan tiam adresato ca sa vad daca totusi ai vizitat forumu si ai vazut postu. (am jucat mix cu tine Vineri 23 mai 2008 - ora nu o stiu)
HF
GL pe unde mergi mai departe....
Sus In jos
http://grban.srv.ro
ChinA
BosS
BosS
ChinA


Numarul mesajelor : 89
Varsta : 31
Data de inscriere : 14/02/2008

Putine schimbari in clan. Empty
MesajSubiect: Re: Putine schimbari in clan.   Putine schimbari in clan. Icon_minitimeMar 20 Mai 2008, 22:56

Eu nu tin akm minte sa ma fi intrebat dak joc gather decat odata atunci cand am intrat si dak eram pe gather itzi ziceam sa astepti pana termin si intram da mnoo ce sa faci poate te uitati la VIEW GAME INFO si vedeai ca is in gather .... HF GL in continuare .... Nu am treaba dar dupa ce v-ati rugat de mine sa raman ... akm ma dati pe usa din spate ... Multumesc oricum pt tot si dak mai aveti nevoie de ajutoru meu intru dak nu ... GL in cupe m1xuri si ce mai jucati ... Zbye SilenTecH Zbye AllZ HF si GL in contiuare :)
Sus In jos
Ra1DeN
Legendary
Legendary
Ra1DeN


masculin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 31
Second Rang : Putine schimbari in clan. Clan_m10
Data de inscriere : 13/01/2008

Putine schimbari in clan. Empty
MesajSubiect: Re: Putine schimbari in clan.   Putine schimbari in clan. Icon_minitimeDum 25 Mai 2008, 17:04

pa :-H Putine schimbari in clan. 540853
Sus In jos
Continut sponsorizat





Putine schimbari in clan. Empty
MesajSubiect: Re: Putine schimbari in clan.   Putine schimbari in clan. Icon_minitime

Sus In jos
 
Putine schimbari in clan.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SilenTech Clan vs No Chance clan
» ..:ThBh:..Clan vs SilenTech Clan
» SilenTecH Clan vS. NoChance Clan
» s1r. Clan
» StrikeSporT ClaN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SilenTecH ClaN Forum :: - Counter-Strike - :: SilenTecH ClaN :: SilenTecH ClaN-
Mergi direct la: