SilenTecH ClaN Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Interviu cu Eq-Shadow

In jos 
AutorMesaj
GrBaN
Administrator & ClaN Manager
Administrator & ClaN Manager
GrBaN


masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 31
Locatie : Sibiu
Tara : RO
Steam (on/off) : ON
Second Rang : Interviu cu Eq-Shadow Iai
Data de inscriere : 08/01/2008

Interviu cu Eq-Shadow Empty
MesajSubiect: Interviu cu Eq-Shadow   Interviu cu Eq-Shadow Icon_minitimeVin 02 Mai 2008, 13:51

Interviu cu Eq-Shadow Ro_small
Cu o saptamana inainte de marea finala de la Romexpo, capitanul si jucatorul echipei Earthquake din Constanta, Ciprian "Shadow" Ichim a acceptat sa discute in cateva randuri despre ultimele noutati inaintea turneului.
Buna ziua, si bine v-am gasit la un nou interviu cu unul dintre cei mai bine cotati jucatori de Counter-Strike ai tarii, Ciprian "Shadow" Ichim de la echipa constanteana Earthquake. Salut Cip si iti multumesc ca ai acceptat acest mic 'interogatoriu'.

Shadow: Salut, multumesc pentru prezentare! :)


Spune-mi in ce stadiu de pregatire se afla echipa Eq in acest moment? Sunteti mai motivati dupa episodul nefericit legat de problema vizelor pentru America din cauza careia ati ratat WCG 2007?

Shadow: Motivati am fost tot timpu dar din pacate nu ne mai atrenam asa mult din lipsa timpului liber al unor jucatori.

Ce surprize ne pregateste Eq pentru anul 2008?

Shadow: Acum speram sa catigam ESL RO, iar in lunile ce vor urma cu upgrade-ul calculatoarelor din ForteGame si un separeu de pc-uri facut special pentru echipele de CS, pe care conducerea salii le anunta, ne-am putea antrena intr-un ambient propice. Cat despre line-up-ul echipei : Shadow, Sedan, Senzor, Ener si dupa ce TeG vor revenii din Rusia, Ferdi va fi al 5-lea jucator, cu cateva ore de antrenament saptamanal vom fi iar in forma sa castigam cat mai multe competitii anul acesta.

In momentul de fata sunteti calificati pentru faza finala a "Calificarilor pentru sezonul II EPS", ce va avea loc in Bucuresti intre 7 si 10 mai. Cum ti s-au parut adversarele pe parcursul calificarilor?

Shadow: Ca niste meciuri normale, pe care din pacate le-am tratat cu superficialitate, ca de obicei!

Cu ce gand veniti la Bucuresti? V-ati fixat deja un obiectiv pentru aceasta competitie?

Shadow: Obiectivul bineinteles fiind castigarea acestei competitii. Stim cu totii ca ESL este foarte mediatizat iar competitiile intotdeauna atrag sponsori, sper sa punem mana pe unu din ei. ZambareT .

De sezonul urmator vor exista reguli foarte stricte in ceea ce priveste desfasurarea meciurilor, odata cu inceperea primului sezon real de EPS. Sunt pregatiti romanii pentru un regulament strict foarte asemanantor cu cel din Extreme Masters?

Shadow: Nu, nu suntem. Sunt 4-5 echipe in Romania care stiu regulile si le-ar putea respecta, insa si din astea cateva echipe mai calca stramb.

La CERF va fi un duel foarte interesant intre doua echipe din Bucuresti (Topnet si HellGaming) si doua din Constanta (xGen si Eq). Cine crezi ca va avea castig de cauza in final, capitala sau provincia?

Shadow: Sper sa fie o finala provinciala. Ne va face placere acest lucru.

Care va fi line-up echipei Eq pentru finala de la Romexpo? Ceva surprize sau schimbari?

Shadow: Da o mica schimbare de line-up : Shadow SeDaN sZr EneR & k1d0r.

S-a anuntat un spectacol pe cinste cu aceasta ocazie. Tu personal ca jucator, la ce te astepti din partea organizatorilor?

Shadow: Am auzit foarte multe zvonuri, astept cu nerabdare sa vad ce va fi acolo. Se anunta cel mai „bogat” lan din Romania, iti dai seama ce entuziasmat sunt.

Exista anumite persoane atat jucatori cat si membrii ai staff-ului ESL pe care iti doresti sa ii revezi cu aceasta ocazie?

Shadow: LONG LIVE AS ROMA Interviu cu Eq-Shadow 982519

Iti multumesc inca o data pentru acest mini-interviu si sa ne revedem cu bine pe 9 Mai!
Shadow: Multumesc si eu! Nu uitati sa vitiztati site-ul nostru Eq-Gaming.ro!
Sursa ESL RO
Sus In jos
http://grban.srv.ro
 
Interviu cu Eq-Shadow
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» -TeG- Perry interviu 2004
» Interviu cu Begrip^tALAZIz
» cerere --> ShAdoW

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SilenTecH ClaN Forum :: - Counter-Strike - :: Counter-Strike history and news-
Mergi direct la: